Sprzedaż jachtów
 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Mało jest w Europie miejsc gdzie ląd i morze i spotykają się  w tak wyjątkowy sposób jak na wybrzeżu i wyspach Chorwacji.                                                         Jest to wspaniały akwen dla tych którzy lubią żeglować ale nie chcą rezygnować z przyjemności lądowych,wieczornych spotkań w konobie,pysznych dań z owoców morza popijanych wyśmienitymi lokalnymi winami  przy dżwiękach uroczej dalmatyńskiej muzyki.
 Żeglowanie pozwala również zwiedzać  urocze pełne wyjątkowej atmosfery miasta i miasteczka położone na wyspach,często o antycznym rodowodzie.  Szczególne ukształtowanie brzegów i dna morskiego umożliwia żeglowanie koło nich "na wyciągnięcie ręki",pozwalając podziwiać przyrodę oraz wchłaniać aromaty roślin.Wszystko to odbywa się przy niemal zawsze dobrej pogodzie a wpływ morza łagodzi spiekotę .Woda latem uzyskuje temperaturę nawet do 28ºC.

 Pozwólcie Państwo aby Was zauroczył ten klimat i skorzystajcie z mojej oferty a zapewniam że gdy zakosztujecie tych przyjemności będziecie chcieli tam powrócić. 

 

Zapytaj się o dostępność jachtu


Wyświetl większą mapę